Szkolenie z wystąpień przed kamerą!

Polecamy Państwa uwadze szkolenie z wystąpień przed kamerą! W czasach, kiedy powiedzenie „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” nabrało jeszcze większego znaczenia i ma niesamowite przełożenie na zyski w firmie… kiedy każde słowo komentarza w sieci, na profilu, czy przed kamerą wpływa na przyszłość prowadzonych projektów…kiedy coraz częściej możemy opiniować sprawy w mediach także ogólnopolskich i z dnia na dzień stajemy się gwiazdą internetu – umiejętność wypowiedzi, prezentacji, opanowanie stresu przed kamerą, staje się niezbędnym narzędziem w pracy praktycznie Każdego.

 

Polecamy! Szkolenie z wystąpień przed kamerą
Jedyny romans, który może się przydać.. z mediami.

  • Świadomość siebie – kim jestem, moja zawodowa pozycja, styl bycia, relacje partnerskie, jak widzą mnie inni, jak chciałbym być widziany/a przez pryzmat kamery czy szeroko pojętych mediów?

  • Najtrudniejszy pierwszy krok – budowanie poczucia pewności siebie, opanowanie stresu przejawiającego się na różne sposoby.

  • Dobrze wypaść czyli być sobą – aktywny, energiczny, z „jajem” trening wystąpień przed uczestnikami/kamerą.

  • Zacznijmy „od początku” – jeśli nigdy nie próbowałeś przemawiać publicznie, udzielać wywiadów, dostaniesz spersonalizowane porady jak dobrze zacząć każdą wypowiedź.

  • Punkt po punkcie – bez kartek, karteczek, karteluszek, czyli jak merytorycznie i sensownie udzielać wypowiedzi publicznych. Nauczysz się wystąpienia krótkiego do tzw. kamerowej „setki” i dłuższego.

  • Jak zrobić dobre „wrażenie” zwane potocznym „wow”? – nawet najlepiej przygotowani do wystąpień czasem zanudzają, otrzymasz praktyczne i sprawdzone! Wskazówki jak unikać monotonii, ożywić wystąpienie, nawiązać kontakt z widzami/słuchaczami/odbiorcami

  • Błędy językowe, przejęzyczenia zdarzają się każdemu – omawiając/ trenując to zagadnienie będziesz potrafił wyjść z takich sytuacji z twarzą, może nawet uczynisz z tego swój atut.

  • Trzy, dwa, jeden.. jesteś! – praktyczne zajęcia z wystąpień przed kamerą z koniecznym zastosowaniem i dostosowaniem metod poznanych podczas szkolenia.

  • Jak uwieść kamerę, mikrofon? – to urządzenia, które jak żadne inne dosłownie odzierają nas z wszelkiego rodzaju zafałszowań, obłudy czy udawania. Uczestnik przejdzie prawdziwą szkołę uwodzenia nie reporterki czy reportera, ale właśnie kamery i mikrofonu.

  • Jak powiedzieć, żeby nie powiedzieć? – może się zdarzyć, że czegoś nie powiesz, ale odbiorca domyśli się poprzez twoją mowę ciała, grymas twarzy, wymowne spojrzenie o co chodzi. Nauczę cię się mówienia bez słów – a to może okazać się bardzo przydatne.

Prowadzący – Krzysztof Bogalecki, kontakt redakcja@doktortv.pl