DOKTORTV

Doktor TV to interaktywna telewizja szpitalna oraz internetowa platforma telewizji zdrowia. Swoje programy kierujemy do osób zainteresowanych zdrowiem i profilaktyką, a szerokie dotarcie do odbiorców gwarantuje nam obecność w szpitalach oraz w internecie na platformie telewizji zdrowia.

Programy, które emitujemy mają motywować do walki z chorobą i świadomego podejścia do tematu zdrowia oraz profilaktyki. Powstały z myślą o entuzjastach zdrowego stylu życia, zainteresowanych dostępnymi oraz innowacyjnymi metodami leczenia, dietą, sportem, urodą oraz psychologią. Transmisje prowadzą doświadczeni dziennikarze oraz eksperci z dziedziny medycyny.

Zyskaliśmy szerokie grono odbiorców wśród pacjentów, specjalistów, organizacji branżowych. Co tydzień przekazujemy odbiorcom porcję zdrowych informacji, a na bieżąco publikujemy najciekawsze treści online. Bardzo często zapraszamy znakomitych gości i jesteśmy obecni z kamerą na ważniejszych wydarzeniach, W 2017 roku otrzymaliśmy nagrodę dla Najlepszego Dziennikarza Medycznego.

Doktor TV. Przełącz się na zdrowie.

Telewizja „Doktor TV” to programy tworzone z myślą o pacjentach. Na naszej antenie najlepsi eksperci w swoich specjalizacjach dzielą się wiedzą informując widzów jak uniknąć niebezpiecznych schorzeń, jak leczyć te choroby, które niestety już nas „dopadły”.
Nasz projekt to także promowanie zdrowego stylu życia, tak ważne w walce o lepsze samopoczucie. Widzowie telewizji „Doktor TV” mają szanse spotkać wybitne postaci świata fizjoterapii  medycyny walki z otyłością czy w końcu trenerów ulubionych dyscyplin sportowych.

Telewizja „Doktor TV”, każdego miesiąca trafia do 700 000 widzów. Nasi widzowie to:

  • pacjenci;
  • lekarze;
  • farmaceuci;
  • personel medyczny.

Jesteśmy jedynym bezpłatnym programem w polskich szpitalach!
Nasz widz ogląda nasze programy całkowicie darmowo.

Adam Giza:
Telewizja szpitalna „Doktor TV”, to pierwszy, polski, multimedialny kanał medyczny, emitowany w szpitalach, na terenie całego kraju oraz w internecie na platformie www.doktortv.pl.

POZNAJ NASZE KANAŁY TEMATYCZNE

spotkaniezlekarzem

Spotkanie z lekarzem

Najlepsi specjaliści w swoich medycznych dziedzinach odpowiadają na pytania dotyczące najczęściej występujących chorób. Widz oglądając program dowiaduje się co oznacza skuteczna profilaktyka, jak poradzić sobie z danym schorzeniem, gdzie szukać pomocy, czy telemedycyna to przyszłość. Nie brakuje także opinii od pacjentów, którzy borykają się z danym problemem w codzienności i wdrażają zalecenia specjalistów i uznanych lekarzy. Program prowadzi wyróżniony nagrodą „Medyczny Dziennikarz Roku 2017” Adam Giza.

uroda

Uroda

Prowadząca program Nina Nocoń wraz z lekarzem Bartłomiejem Szafrańskim przybliżają świat medycyny estetycznej. Młody lekarz i dociekliwa prowadząca doskonale tłumaczą czym są poszczególne zabiegi, co oznaczają używane przez specjalistów pojęcia, jak skuteczne są sugerowane rozwiązania, weryfikują komu może pomóc mezoterapia, komu botoks i co kryje się pod pojęciem „wampirzy lifting”.

kardiolog

Kardiolog

Co to jest EKG ? jak przygotować się na UKG serca? Czy próba wysiłkowa to trudne zadanie? Na pytania o podstawowe badania kardiologiczne odpowiada znany lekarz dr hab n.med Zbigniew Ciemniewski.

zesmakiem

Zdrowie ze smakiem

Magazyn kulinarny, w którym dietetyk kliniczna Anna Falisz wraz z prowadzącą program – Alicją Van Der Coghen przyrządzają potrawy dla osób cierpiących na popularne schorzenia, w których dieta ma ogromne znaczenie. W programie m.in. podpowiemy czym powinna odżywiać się osoba chora na cukrzycę czy też jak zrzucić wagę mając problemy z tarczycą.

fizjofakty

FizjoFakty

Masz problemy z kręgosłupem? Chcesz wiedzieć jak odpowiednio dobrać tornister dla swojego dziecka? dr nauk medyczny Anna Brzęk w naszym programie tłumaczy podstawowe zagadnienia fizjoterapeutyczne.

okonaswiat

Oko na świat

Dobór okularów to bardzo trudne zadanie… Co ważniejsze kształt oprawki ? Wielkość szkieł? a może jedno i drugie ? Jak być modnym jednocześnie dbając o swój wzrok? Najbardziej kolorowy optyk w Polsce – Izabela Gil wraz z prowadzącą program Patrycją Tomaszczyk-Kindla podpowiadają na co zwrócić uwagę w zakładzie optycznym.

nafalizdrowia

Na fali zdrowia

Mówi się, że pływanie to sport, który leczy wszystkie zdrowotne dolegliwości… wybitnie specjaliści z katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki podpowiedzą jak pływać aby zadbać o układ ruchu, kondycję fizyczną i zdrową sylwetkę.

filmoterapia

Filmoterapia

Leczenie za pomocą seansu w kinie ? -dlaczego nie! Filmoterapia to nowa dziedzina psychologii polegająca na tłumaczeniu problemów psychologicznych na podstawie bohaterów grających w różnych filmach… seans z naszym ekspertem to szansa na psychiczny spokój.

kosmofakty

Kosmofakty

Marta Maćkała to kosmetolog, który nie boi się opowiadać o najczęściej występujących problemach skórnych. Marta to kosmetolog, który w naszym programie pomoże Wam wybrać odpowiedni zabieg kosmetyczny dla Waszych problemów.

fitness

Fitness bez tajemnic

Siłownia nie ma dla niej tajemnic! Nina Nocoń w każdym odcinku prezentuje inne, popularne ćwiczenie, które ma pomóc uzyskać odpowiednią sylwetkę!

SŁÓW KILKA O NASZYM ZESPOLE

ZOBACZ GDZIE DOCIERAMY: