Doktor TV – Bezpłatna telewizja zdrowia

Nasza telewizja była, jest i będzie bezpłatna dla pacjentów zarówno w szpitalach, jak i na Kanale YouTube. Wystarczy włączyć odbiornik podczas pobytu w szpitalu lub też znaleźć nasz Kanał w Internecie: https://www.youtube.com/channel/UC7lL7hjPaCCAe_9NDlCjEVQ

Najpopularniejsze odcinki o zdrowiu w Doktor TV oraz dedykowane pacjentom programy telewizyjne mają zagwarantowaną możliwość komentowania oraz własnych opinii w sprawie. Możesz podzielić się swoimi przemyśleniami na temat swoich ulubionych programów, doświadczeń w byciu pacjentem, pochwalić swojego ulubionego lekarza, zasugerować temat kolejnego programu.

Doktor Tv to nie tylko bezpłatna telewizja zdrowia, ale również sieć społecznościowa oparta na wiedzy specjalistów, która łączy wszystkie osoby zainteresowane zdrowie, i sposobami na wyzdrowienia. Obok tego, że jest interaktywną telewizją zdrowia okazała się również specyficzną platformą społecznościową do wypróbowania przez każdego pacjenta i znanego lekarza.

Dzięki dostępności online możesz robić wiele rzeczy, które dawniej nie były dostępne, na przykład możesz komentować, czy zadawać pytania, podczas śledzenia popularnych programów telewizyjnych o zdrowiu, angażować innych użytkowników, polecać pacjentom czy znajomym, którzy również się zdrowiem interesują. Zapraszamy do społeczności ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie zdrowia! Zapraszamy do Doktor TV.